C9 Ceramic Coating

Yayınlayan Carwax 22/11/2018 - 17:17 0 Yorumlar Carwax Car Care,

Carwax Blog Sayfamıza Hoşgeldiniz

 

C9 CERAMİC COATİNG şuan Carwax’ın istasyonlarında ve bir çok car care uygulama servislerinde “Ceramic Kaplama ve Boya Yüzeyi Parlatma Koruma Sistemleri” olarak faaliyet göstermektedir.

 

C9 PREMIUM SERAMİK matris moleküller yapıda‘dır. Profesyonel oto temizlik ve tüketiciler için geliştirilmiştir. C9 PREMIUM SERAMİK kaplama aynı zamanda boyanın sertliğini 9H+’a kadar arttırabilir. Devrim niteliğinde teknolojik. kaplama ürünü uygulandığı yüzeyde mükemmel bir yapışma gücüyle kalıcı bir bağ kurarak yüzeyin bir parçası haline gelir. Profesyonel ekipler tarafından uygulanan bir kaplamadır. Çizilme direnci ve kimyasal direnç sunar...

C9 Ürünleri, Dünyada Car Care Sektöründek'ki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize GÜVENİLİR - MÜKEMMEL - EKONOMİK çalışma imkanı ile çevre dostu ve kullanımı kolay araç bakım ve temizlik ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz.Dünyada Car Care Sektöründek'ki yenilikleri takip ederek, müşterilerimize GÜVENİLİR - MÜKEMMEL - EKONOMİK çalışma imkanı ile çevre dostu ve kullanımı kolay araç bakım ve temizlik ürünleri sunmaktan gurur duyuyoruz.

 

.